Zaposlimo - Vodja grafičnih oblikovalcev v marketingu (M/Ž)

Vodja grafičnih oblikovalcev v marketingu (M/Ž)

Opis dela:

Vabimo vas, da se pridružite naši marketinški ekipi kot vodja marketing dizajna. Vaše odgovornosti bodo obsegale:

  • Spremljanje dela manjše mlade ekipe grafičnih oblikovalcev.
  • Priprava video vsebin in kreativ za marketinške oglase in kampanje, ki bodo privabljali in angažirali našo ciljno publiko.
  • Oblikovanje ostalih digitalnih vsebin in grafičnih elementov za različne marketinške platforme in projekte.
  • Izvajanje potrebnih prenov in prilagoditev marketinških materialov za doseganje najboljših rezultatov.

Pričakujemo:

  • VI. stopnjo izobrazbe s poudarkom na marketingu, oblikovanju ali sorodnih področjih.
  • Vsaj 3 leta delovnih izkušenj na področju grafičnega oblikovanja v marketingu.
  • Odlično poznavanje orodij Adobe (predvsem AE, AI, PS), poznavanje orodja Figma je prednost.
  • Sposobnost marketinškega razmišljanja in prodajna usmerjenost za ustvarjanje učinkovitih marketinških strategij.
  • Dobra splošna računalniška pismenost in sposobnost hitrega učenja novih orodij.
  • Organiziranost, odgovornost, kreativnost in timska naravnanost.

Nudimo:

  • Delo v mladem in stabilnem podjetju, kjer se cenijo in spodbujajo inovacije.
  • Mentorstvo in usposabljanje ob zaposlitvi za nadaljnji strokovni razvoj.
  • Možnosti za napredovanje in osebni ter karierni razvoj v dinamičnem delovnem okolju.
  • Razgibano in pestro delo, ki prinaša nove izzive in priložnosti za ustvarjalnost.

Lokacija dela:

Ulica Mirka Vadnova 7, 4000 Kranj

Prijava na delo:

Vse kandidate, ki ste v opisu prepoznali svojo karierno priložnost, vabimo, da nam pošljete prijavo skupaj z življenjepisom na:

Copyright © 2012 - 2024 | Be Healthy d.o.o. | Zemljevid strani | Uporaba piškotkov | Nastavitve piškotkov