Zaposlimo - Vodja Email Marketinga (M/Ž)

Vodja Email Marketinga (M/Ž)

Opis dela:

Iščemo posameznika, ki bo prevzel ključno vlogo pri načrtovanju, ustvarjanju in izvedbi email marketing kampanj. Vaše odgovornosti bodo vključevale:

  • Vodenje manjše ekipe na področju pisanja email vsebin in prevzemanje odgovornosti za poslane maile.
  • Pisanje prodajnih in vsebinskih e-mailov, ki bodo nagovorili našo ciljno populacijo.
  • Priprava in izvedba marketinških e-mail kampanj za promocijo naših izdelkov in akcij.
  • Idejno snovanje in pisanje kreativnih besedil, ki bodo dvignila zanimanje in angažiranost prejemnikov.
  • Spremljanje trendov v tekstopisju spletnih prodajnih vsebin in prilagajanje strategij glede na najnovejše smernice.
  • Tesno sodelovanje z ekipo pri soustvarjanju in izvajanju marketinških projektov.

Pričakujemo:

  • Vsaj 3 leta praktičnih izkušenj na področju Email marketinga.
  • Vsaj VI. stopnjo izobrazbe s poudarkom na komunikaciji, marketingu ali sorodnih področjih.
  • Izjemne pisne in komunikacijske spretnosti za ustvarjanje privlačnih marketinških sporočil.
  • Dobra splošna računalniška pismenost, zlasti v programih Microsoft Word in Excel.
  • Vestnost, organiziranost, natančnost in kreativnost pri delu.
  • Zanesljivost, odgovornost in pripravljenost za timsko delo.

Nudimo:

  • Delo v mladem in stabilnem podjetju, kjer se cenijo in spodbujajo vaše ideje.
  • Redna zaposlitev za polni delovni čas.
  • Mentorstvo in usposabljanje ob zaposlitvi za nadaljnji karierni razvoj.
  • Možnosti za napredovanje in osebni ter karierni razvoj v dinamičnem okolju.
  • Razgibano delo, ki prinaša nove izzive in priložnosti za ustvarjalnost.

Lokacija dela:

Ulica Mirka Vadnova 7, 4000 Kranj

Prijava na delo:

Vse kandidate, ki ste v opisu prepoznali svojo karierno priložnost, vabimo, da nam pošljete prijavo skupaj z življenjepisom na:

Copyright © 2012 - 2024 | Be Healthy d.o.o. | Zemljevid strani | Uporaba piškotkov | Nastavitve piškotkov