Zaposlimo - E-mail specialist (M/Ž)

E-mail specialist (M/Ž)

Opis dela:

  • pisanje prodajnih in vsebinskih e-mailov,
  • priprava marketinških e-mail kampanj,
  • idejno snovanje in pisanje,
  • spremljanje trendov tekstopisja v spletni prodaji,
  • tesno sodelovanje z ekipo pri soustvarjanju marketinških projektov

Pričakujemo:

  • vsaj VI. stopnjo izobrazbe,
  • odlične pisne in komunikacijske spretnosti,
  • dobra splošna računalniška pismenost (zlasti Microsoft Word in Excel),
  • vestnost, organiziranost, natančnost, kreativnost,
  • zanesljivost in odgovornost,
  • timska naravnanost

Nudimo:

  • delo v mladem in stabilnem podjetju,
  • zaposlitev za določen čas, z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas,
  • mentorstvo in usposabljanje ob zaposlitvi,
  • možnost napredovanja in osebnega ter kariernega razvoja,
  • razgibano in pestro delo.

Lokacija dela:

Ulica Mirka Vadnova 7, 4000 Kranj

Prijava na delo:

Vse kandidate, ki ste v opisu prepoznali svojo karierno priložnost, vabimo, da nam pošljete prijavo skupaj z življenjepisom na:

Copyright © 2012 - 2024 | Be Healthy d.o.o. | Zemljevid strani | Uporaba piškotkov | Nastavitve piškotkov