Zaposlimo - Skladiščnik – viličarist (M/Ž)

Skladiščnik – viličarist (M/Ž)

Opis dela:

  • nakladanje in razkladanje blaga z viličarjem ter pospravljanje v regalno skladišče,
  • prevzem in pregled blaga,
  • priprava blaga za transport in varno nakladanje blaga brez poškodb,
  • zagotavljanje varnosti in čistoče v skladišču,
  • pakiranje in deklariranje izdelkov,
  • iskanje in nabiranje izdelkov,
  • skrb za urejenost skladišča.

Pričakujemo:

  • izkušnje z delom v skladišču,
  • izkušnje pri delu z viličarji,
  • vozniški izpit B kategorije,
  • zanesljivost in odgovornost,
  • dober občutek za organiziranost,
  • tekoče znanje slovenskega jezika.

Nudimo:

  • delo v mladem in stabilnem podjetju,
  • mentoriranje in usposabljanje ob zaposlitvi,
  • enoizmensko delo v dopoldanskem času,
  • možnost redne zaposlitve.

Lokacija dela:

Ulica Mirka Vadnova 7, 4000 Kranj

Prijava na delo:

Vse kandidate, ki ste v opisu prepoznali svojo karierno priložnost, vabimo, da nam pošljete prijavo skupaj z življenjepisom na:

Copyright © 2012 - 2024 | Be Healthy d.o.o. | Zemljevid strani | Uporaba piškotkov | Nastavitve piškotkov